Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Podłęcze

Podłęcze, mazowieckie

  • 935 000 zł
  • 14 770 m²
  • 63,30 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka budowlana Podłęcze

Podłęcze, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

935 000 zł

14 770 m²

63,30 zł/m²

Działka budowlana Podłęcze

Zaktualizowane: 12 maja 2026

935 000 zł 14 770 m² 63,30 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 935 000 zł (63,30 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 14 770 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 30m; szerokość: 440m; teren płaski, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Media: prąd, woda, gaz, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Emperor, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EMP-GS-10524

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości.

Podłęcze, gm. Góra Kalwaria

Media
Prąd, woda, gaz - na działce

Wymiary
30m x 440m x 39m x 442m

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W celu zabudowy należy uzyskać decyzję o warunkach zabudowy na podstawie okolicznych budynków. W niedalekiej okolicy zabudowa zagrodowa. (...)

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

883 106...

883 106 453

883 106 453

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Adamczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy